MARKALARIMIZ

OUTDO

Otomotiv sektöründe 66 yıllık tecrübesi bulunan İncitaş, “Outdo Solar Jel” markasıyla yenilenebilir enerji sektörüne giriş yaptı.

İncitaş, Zhangzhou Huawei Power Supply Tech. Co ile iş birliği yaparak firmanın Outdo Solar Jel markalı akülerinin Türkiye distribütörü oldu.

Güneş ve rüzgar enerjisi özellikle son on yıl içerisinde elektrik kullanımında yaygınlaşmış enerji türleridir. Günümüzde güneş enerjisi ile elektrik üretimi özellikle fabrikalarda, iş yerlerinde, tarımsal sulama alanlarında ve evlerde aktif olarak kullanılmakta. Trafik lambaları, bahçe aydınlatmaları da bu enerjiyi kullanarak aydınlatma sağlamakta.

Panellerden elde edilen enerjinin akülerde depolanması ve güneşin olmadığı zamanlarda bu enerjinin kullanılması sayesinde de bu enerji türü sürekli bir enerji kaynağına dönüşmüş durumda. Bu sistemlerde, jel aküler günümüz de oldukça yaygın bir biçim de kullanılmaktadır. Solar enerjinin kullanımının yaygınlaşması ile ülkemiz de bu akülere olan talep oldukça artmıştır.

İncitaş, yenilenebilir enerji sektörünün taleplerine kaliteli ve hızlı çözümler üretmek amacıyla Zhangzhou Huawei Power Supply ile iş birliği yaparak “Outdo Solar Jel” akülerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. Güçlü bir bayi ağı kurarak güneş enerji sektöründe de bilinen bir akü tedarikçisi olmayı hedefleyen İncitaş, yeni ürünün pazarda gördüğü talepten memnun oldu. İncitaş bu sektördeki çalışmalarında ürün ve marka çeşitliliğini arttırmak üzere hızla ilerliyor.

Özellikleri

  • Daha uzun servis ömrü
  • Üstün marş ve hızlı şarj kabiliyeti
  • Üstün titreşim direnci
  • Daha uzun depolama ömrü
  • Derin deşarj kurtarma
ÜRÜNLER