Blog

Akü & Jant Bloğu

ODYSSEY Akü ile Alaçatı Big Fish 2018 sponsorları arasında

ODYSSEY Akü ile Alaçatı Big Fish 2018 sponsorları arasında

13-16 Eylül tarihleri arasında Port Alaçatı Marina’da düzenlenen Alaçatı Big Fish 2018’de ODYSSEY akü, Akü-Enerji Sistemleri kategorisinin sponsorluğunu üstlendi. Etkinlik kapsamında temel akü bilgisi ve akünün doğru kullanımı hakkında atölyeler de düzenlenecek.

Türkiye'nin en popüler amatör balıkçılık etkinliklerinden Alaçatı Big Fish'e marin grubu ürünü ODYSSEY BATTERY sponsor oldu.

Bu yıl dokuzuncu kez hayata geçirilen turnuva, 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında Port Alaçatı Marina ev sahipliğinde ve Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen en iyi sportif balıkçılıkların katılımıyla gerçekleştirilecek. Turnuva kirlenen denizlere ve azalan canlı türlerine dikkat çekmek amacıyla “Yakala-Bırak” temasıyla düzenlenecek.

Her ürün kategorisinde tek sponsorun temsiline izin verilen etkinlikte “Akü&Enerji Sistemleri” kategorisinin sponsorluğunu ise Amerika'da en popüler marin ve ağır hizmet uygulama aküsü olarak bilinen ve Avrupa pazarında da marin uygulamalar konusunda oldukça güçlü bir pazar payına sahip olan ODYSSEY BATTERY üstlenecek. EnerSys Türkiye ve İncitaş ekibi etkinlik süresince temel akü bilgisi ve akünün doğru kullanımı hakkında bilgilendirici atölyeler de düzenleyecek.

ODYSSEY aküler, en ileri akü üretim tekniği olan TPPL (İnce Plaka Saf Kurşun) teknolojisi ile üretiliyor. Kapalı ve tam bakımsız olan aküler, bu sayede uzun rezerv kapasite ve çok yüksek tahrik akımı sağlayabiliyor. Yüksek sıcaklık, vibrasyon derin deşarj etkilerine karşı son derece dirençli olarak geliştirilen aküler Lloyd's sertifikasına sahip. Etkinlikle ilgili gelişmeler http://alacatibigfish.com/ sayfasından takip edilebiliyor.