Blog

12 Volt 65 Amper Jel Akü

12 Volt 65 Amper Jel Akü

12 Volt 65 Amper Jel Akü

Odyssey Akü Nedir?

Odyssey Akü Enersys grubuna ait Avrupa menşeili ve üstün performanslı bir aküdür.

Enersys grubuna ait Avrupa menşeili ve üstün performanslı bir aküdür. VRLA teknolojisine sahip, tam bakımsız, kuru tip aküdür.

Hem büyük marş akımını sağlayacak hem de derin deşarj yapılabilecek yapıda olup, %99,99 saf kurşun plakalar ile “thin plate“ teknolojisi kullanılarak üretilmektedir.

-40 °C sıcaklıkta bile çalışabilen; teknelere ek olarak itfaiye, ambulans ve ekstrem sporlar için kullanılan araçlarda tercih edilen bir aküdür. VRLA teknolojisine sahip, tam bakımsız, Kuru tip Akü'dür.

Odyssey Akü Özellikleri

Daha uzun servis ömrü,
Üstün marş ve hızlı şarj kabiliyeti,
Üstün titreşim direnci,
Daha uzun depolama ömrü,
Derin deşarj kurtarma,

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Outdo Jel Akü;

Outdo 1997 yılında Çin'de kurulmuş dünyanın önde gelen akü üreticisidir. Outdo solar jel akülerinin üzerinde yer alan LED ekran sayesinde ürün şarj ve kapasite durumu görülebiliyor. Aynı gösterge akünün kullanım sayacı olarak da kullanılıyor. LED ekran yine çevrim sayısını gösterdiği gibi akünün kullanımı esnasında gerekli kapasitenin düşmesi durumda sesli uyarı sistemini de içeriyor. Bu uyarı sayesinde ürün, doğru ve en iyi performansı sunuyor.

Outdo solar jel akülerinin kapağının altında bulunan entegre bekleme modu dolum paketleri bulunmaktadır. Akü, hizmet ömrünün sonuna yaklaşınca dolum paketi kullanılarak doldurabilme imkanı bulunmaktadır. Böylece akünün hizmet ömrü uzatılabilir.

Outdo Jel Akü Özellikleri;

Gün Sayımı,
Kapasite Testi,
Volt Monitörü,
Otomatik Alarm,
Güç Doğrulama,
Alçak Gerilim Koruması,

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

12 Volt 65 Amper Jel Akü