Bizden Haberler
TREYLER İMALATÇILARI TOPLANTISI
02.06.2013
Türk Treyler sektörünün en önemli üreticileri 28-29 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlenen toplantı ile Hayes Lemmerz Jantaş fabrikasında bir araya geldi.

     Türk Treyler sektörünün en önemli üreticileri 28-29 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlenen toplantı ile Hayes Lemmerz Jantaş Manisa fabrikasında bir araya geldi.
     Toplantıya 30’u aşkın treyler üreticisi katılırken, toplantı fabrika girişinde düzenlenen açılış kokteyli ile başladı.
     Sonrasında toplantı Hayes Lemmerz Jantaş fabrikası Genel Müdürü Sn.Cemal Aydoğan’ın açılış konuşması ve sunumu ile devam etti. Ardından İncitaş Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Selim Baybaş’ın İnci Holding sunumu ve İncitaş Genel Müdürü Sn. Serdar Demirdağ’ın İncitaş sunumu ile öğleye kadar program devam etti.
     Öğle yemeği Manisa’nın meşhur Taylan Restaurant’ın da yenildi. Yemek sonrası gruplar halinde fabrika gezisi yapıldı. Gezinin ardından Hayes Lemmerz Jantaş Kalite Müdürü Cenk Kazak tarafından fabrika teknik sunumu yapıldı. Katılımcıların soruları alındı ve cevaplandırıldı. Toplantının bitiminde katılımcılara plaketleri takdim edildi.
     Toplantı Treyler üreticileri, HL Jantaş, İncitaş üst düzey yöneticilerinin de katıldığı İzmir İnciraltı Mercan Restaurantta keyifli bir akşam yemeğiyle son buldu.