Bizden Haberler
16.OYDER DİYALOG TOPLANTISI ANKARA
18.12.2013
Sektörün en itibarlı derneklerinden biri olan Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği’nin (OYDER) 16. “DIYALOG” Bölge İletişim Toplantısı 21 Kasım 2013 tarihinde Ankara’da düzenlendi. Derneğin kurumsal sponsoru olan İncitaş toplantıda yerini aldı ve açtığı İnci Akü standı ile katılımcıları bilgilendirdi.

İnci Akü Manisa Fabrikası’nda üretilen İnci Akü, EAS ve Hugel akü markalarının iç piyasaya satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten İncitaş, İnci Akü standı ile OYDER’in 21 Kasım 2013 tarihinde Ankara’da organize ettiği 15. “DIYALOG” Bölge İletişim Toplantısı’na katıldı. Otomotiv sektörünün en köklü sivil toplum örgütlerinden biri olan OYDER, bu toplantılarla sektör temsilcilerini bir araya getiriyor ve sektörü masaya yatırıyor. İncitaş’ın İnci Akü markası ile kurumsal sponsoru olduğu OYDER, her toplantıda belirlenen farklı bir konu ile ilgili otomotiv yetkili satıcılarını bilgilendiriyor.
 
Toplantıyla ilgili değerlendirmede bulunan İncitaş Genel Müdürü Serdar Demirdağ, “İncitaş olarak kurumsal sponsoru olduğumuz OYDER derneği sektörün nabzını tutan birbirinden önemli projeler hayata geçiriyor. Bizim İnci Akü standımızla yer aldığımız ve sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı bulduğumuz bölge toplantılarını önemsiyoruz. Eskişehir, Bolu, Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Yozgat, Kırşehir, Kayseri, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Düzce, Zonguldak, Kastamonu, Çorum, Karabük illerini kapsayan OYDER “DIYALOG” Bölge İletişim Toplantısı sektör temsilcileri için çok verimli geçti” dedi.